Hlídání psů během dovolené

Čeká Vás dovolenáHlídání psů během dovolené

a nechcete nechat Vašeho psa zavřeného v kotci, zatímco si vy budete užívat? Nabízíme vám řešení. Pejsci bydlí s námi v domě, chodí s námi na procházky a užívají si svoji dovolenou stejně jako vy :-). Pejsky hlídáme v rodinném domku s oplocenou zahradou. Psi jsou v zimních měsících v domě a volně se po něm pohybují. V létě jsou na zahradě, kde mají dost prostoru k pohybu. V domácím prostředí hlídáme štěňata i mladé psy, kterým zajistíme aktivní pohyb a zábavu i psí seniory, kterým dopřejeme klid. S pejsky chodíme minimálně třikrát denně na procházku do lesa, který máme hned za domem.

Doporučujeme vzít s sebou pejskovi oblíbený pelíšek nebo deku, hračku a krmení na které je zvyklý. Krmení je také možné po domluvě zajistit.

Nabízíme možnost první nezávazné návštěvy zdarma. Vy i Váš pejsek se seznámíte s prostředím, kde bude trávit čas bez Vás. Doporučujeme rezervovat volný termín a projednat nároky Vašeho pejska v předstihu. Po dohodě je možná i doprava pejska k nám i zpět.

Pejsky přijímáme s platným očkováním. Je také možné ubytovat u nás psa, který užívá léky, ale je ve stabilizovaném stavu.

Jedete na hory do zahraničí nebo kamkoli Váš miláček nemůže? My Vám Vašeho pejska pohlídáme.

Profesionální služy pro vaše pejsky

2009-2018 ©pesvpohode.cz, Andrea Teterová, Tel.774 604 542, Havlíčkova 57, Rybitví